Piątek, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
22/09/2014 - 11:00

Piłka nożna – IV liga. Outsider wreszcie zdobył punkty [Tabela]

Po objęciu gorlickiego IV-ligowca przez Sebastiana Szurka w drużynę wstąpił nowy duch.
Remis z rywalem z czołówki to niemały sukces, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej gorliczanie przegrali 3 spotkania z rzędu. W meczu z Barciczanką nie zabrakło emocji. Prowadzenie objęli gospodarze za sprawą Nowaka w 22. minucie gry. Po kwadransie do wyrównania doprowadził Bałut. W II połowie mecz wyrównał się. Glinik zaciekle walczył o punkty i dopiął swego w 70. minucie meczu. Bramkę zdobył Baran. Gorliczanie prowadzili przez 12 minut. W polu karnym zawodnika gospodarzy sfaulował Banaszek, który otrzymał za to przewinienie czerwoną kartkę. Barciczanie bezproblemowo wykorzystali rzut karny i mecz zakończył się podziałem punktów. Glinik mimo to, zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli. Słabo jak na 6 drużynę minionego sezonu.

Po raz kolejny 3 punkty zgarnął Skalnik. Kamionczanie kontynuują serię 3 zwycięstw z rzędu.

Rezerwy Sandecji tym razem uległy MLKS-owi Żabno 2-3. Wcześniej sądeczanie wygrali 2 razy z rzędu. MLKS przebudził się za to po ostatnim bezbramkowym remisie na własnym boisku z Lubaniem Maniowy.