Sobota, 27 kwietnia. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
25/08/2012 - 08:30

Piłka nożna. IV liga, grupa wschodnia. Barciczanka gromi

Faworytem spotkania byli gospodarze, ale takiego rezultatu z pewnością nikt nie przewidywał.

Barciczanka Barcice - Olimpia Wojnicz 6:1 (2:0)
1:0 Wańczyk 8, 2:0 Kołodziej 37, 3:0 Krupa 57, 4:0 Maj 60, 5:0 Pociecha 75, 6:0 Maj 80, 6:1 Świątek 85.
Sędziował Mariusz Wrażeń (Gorlice).
Żółte kartki: Solarz, Pawlik, Pociecha.
Barciczanka: Wilkołek - Solarz, Pociecha, Rusin, Wańczyk - Krupa, Małek, Pawlik (40 W. Marczyk), P. Tokarczyk (61 Wiktor) - Kołodziej, D. Tokarczyk (59 Maj).
Olimpia: Kasprzyk - Fryś (68 Mateusz Kuboń), Marcin Kuboń, Londowicz, Rzońca - Malisz, Marciniec (60 Migoń), Mąglor (68 Mleczko), Włodarczyk (46 Kusion) - Ocłoń, Świątek.
Od pierwszych minut meczu prym wiedli gospodarze, którzy groźnie atakowali. Już w 8 minucie najlepszy na boisku Wańczyk pokazał, że jest prawdziwym ligowcem strzelając pierwszą bramkę. Tym meczu właśnie ten piłkarze zaprezentował się z jak najlepszej strony. Był nie tylko bardzo skuteczny w obronie, ale również atakował, rozgrywał piłkę i dyrygował umiejętnie kolegami. Kiedy Barciczanka objęła prowadzenie 2-0 było wiadomo, że będzie dobrze. Rywale próbowali się odgryzać, ale ich akcje kończyły się najczęściej przed polem karnym gospodarzy. Po przerwie zespół z Barcic jeszcze bardziej podkręcił tempo gry. Przyjezdni już tego nie wytrzymali tracąc aż 4 bramki, chociaż do końca ambitnie atakowali zdobywając honorowe trafienie.