Środa, 3 lipca. Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
24/04/2014 - 09:04

Piłka nożna III liga. Tylko remis mineralnych

Zespół z Muszyny tylko i aż zremisował ważny mecz. Gospodarze przegrywali, ale potrafili się obronić, ale jeden punkt to bardzo mało.

Poprad Machnik Muszyna – Hutnik Nowa Huta 2-2 (0-2)
0:1 Świątek 5, 0:2 Bienias 23, 1:2 Janur 56, 2:2 Zachariasz 86.

Żółte kartki: Grzyb, T. Bomba.

Poprad: Różalski – Szczepanik, Merklinger, Saratowicz, Grzyb, Olbrycht (81 Iwanicki), Janur, T. Bomba, Tokarz, Polański, Zachariasz.
W zaległym meczu zespołu Poprad Muszyna zremisował z Hutnikiem, który okazał się bardzo groźnym rywalem. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenie rywali, którzy po 5 minutach prowadzili 1-0. Mimo straty gola piłkarze z Muszyny grali źle, a efektem tego był drugi go, dla Hutnika. Dopiero ta strata obudziła gospodarzy, którzy zaczęli atakować ale niewiele z tego wynikało, bowiem „hutnicy” wciąż przeprowadzali groźne akcje. Po zmianie stron i „męskich” rozmowach w szatni Poprad wreszcie zaczął grać szybko i skutecznie. W 48 minucie strzelał Bomba, ale minimalnie niecelnie. Chwilę później okazję na zmianę wyniku miał Zachariasz i Merklinger. Wreszcie w 56 minucie przewaga gospodarzy zakończyła się golem, którego autorem był Janur. Zespół gości od tego momentu głównie się bronił, ale piłkarze Popradu mieli problemy z pokonaniem ich obrony. Dopiero pod koniec meczu Zachariasz strzałem z linii pola karnego doprowadził do remisu. Na więcej zabrakło czasu. W Muszynie mogą żałować, że zespół nie zagrał tak samo w pierwszej połowie.