Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
17/10/2014 - 07:58

Kalendarz piłkarski – III liga. Poprad w Andrychowie

Muszynianie po remisie 0-0 z Garbarnią Kraków w ostatniej kolejce, tym razem wybiorą się do Andrychowa na potyczkę z tamtejszym Beskidem.
Najbliższy rywal Popradu ma tylko punkt więcej na koncie, zaś w trzech ostatnich meczach uzbierał raptem trzy „oczka”. Punkty te zdobył jednak z nie byle jakim przeciwnikiem. W XI kolejce andrychowianie na własnym boisku zdemolowali bowiem jednego z kandydatów do awansu.

Poroniec Poronin w składzie którego grają piłkarze z ekstraklasową, a nawet reprezentacyjną przeszłością czyli Maciej Żurawski, Grzegorz Kmiecik oraz Sebastian Leszczak nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Wynik 5-2 mówi sam za siebie.

Beskid stracił bramkę już w pierwszych 60 sekundach gry (Kmiecik), zaś w 55. minucie przegrywał 1-2. Mimo tego grał do końca zdobywając dwa gole w ostatnich minutach gry.

Piłkarzy Popradu czeka zatem ciężka przeprawa.