Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
19/01/2014 - 10:57

Hokej-Centralna Liga Juniorów. Kolejne zwycięstwo

Połączony zespół juniorów KTH i Podhala wysoko pokonał rywali z Jastrzębia. Cieszy postawa kryniczan, którzy zdobyli pięć goli.

KTH KM/MMKS Podhale - JKH GKS Jastrzębie 9:1 (4:1, 3:0, 2:0)
1:0 Pribula 2, 2:0 Jachimczyk 5, 3:0 Pribula 13, 3:1 Ludwiczak 15, 4:1 Sulka 19, 5:1 Spirko 37, 6:1 Słota 37, 7:1 Szuba 37, 8:1 Słota 46, 9:1 Plewa 47.
Sędziowali: Tomasz Przyborowski, Tomasz Wilk i Jan Bryniarski.
Kary: KTH/Podhale 18 - GKS Jastrzębie 10.

KTH KM/MMKS Podhale: Sułkowski (40 Michałczak) - Wojdyła, Gołębiowski; Plewa, Pustułka, Szuba - Sulka (2), Banaś (2), Jachimczyk (2); Siuty, Stypuła (2+10) -Zieliński, Pribula; Dudzik, Pawlikowski, Cieślicki-Piksa; Słota, Spirko, Grebla.

Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy potwierdzili ten fakt wysokim zwycięstwem. Już pierwsza tercja pokazała, że gospodarze są nie do pokonania, którzy po 13 minutach prowadzili 3-0, a tę część meczu zakończyli wynikiem 4-1. Mając tak wysoką przewagę w kolejnych tercjach krynicko- nowotarscy zawodnicy bez problemów powiększali przewagę. Cieszy bardzo dobra postawa zawodników, wychowanków KTH, którzy należeli do wyróżniających się na lodowisku w Krynicy. Dzięki zwycięstwu zespół KTH/MMKS Podhale umocnił się na drugim miejscu w tabeli.