Piątek, 3 maja. Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny
13/04/2012 - 20:53

Ćwierćfinały mistrzostw Polski młodziczek. Sądeczanki gromią

W pierwszym meczu sądeczanki pokazały, że należą do faworytek turnieju gromiąc rywalki różnicą 100 punktów.

UKS Żak Nowy Sącz – ZKS Stal Stalowa Wola 122-22 (28-3, 31-2, 37-9, 26-8)
UKS Żak: Angelika Aleksander 30, Sabina Kosakowska 22, Anna Orzeł 27, Sonia Frojdenfal 14, Magdalena Kubowicz 11, Dominika Antkowicz 6, Diana Kosakowska 6, Magdalena Jabłońska 4, Wiktoria Spicha 2, Karolina Rola, Natalia Garncarczyk, Wiktoria Brończyk.
ZKS Stal Stalowa Wola: Katarzyna Baran 6, Marcela Chodacka 4, Łucja Dul 4, Kamila Andreasik 3, Oliwia Cisek 2, Daria Paściak 2, Julia Dul 1.
Tylko na początku meczu walka była wyrównana. Jednak im dłużej trwała pierwsza kwarta tym przewaga sądeczanek był większa. Po wygraniu tej części spotkania 28-3 było wiadomo, że rywalki nic nie zdziałają. Młode zawodniczki z Nowego Sącza grały szybko i co ważne skutecznie. Po dwóch kwartach było 59-5. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, a sądeczanki systematycznie powiększały przewagę.