Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
Aktualne stany rzek: Nowy Sącz: Dunajec – 355 cm, ( stan alarmowy – 380 cm), Kamienica – 197 cm, ( stan alarmowy – 260 cm), Łubinka – 297 cm, (stan alarmowy – 380 cm) | Powiat nowosądecki: Dunajec w Gołkowicach – 366 cm (stan alarmowy – 400 cm), Biała Tarnowska w Grybowie – 338 cm ( stan alarmowy – 400 cm), Poprad w Starym Sączu – 316 cm (stan alarmowy – 400 cm), Poprad w Muszynie–Miliku – 274 cm, (stan alarmowy – 350 cm), Łososina w Jakubkowicach – 230 cm (stan alarmowy – 350 cm).
11/01/2018 - 21:20

Akademia Sandecja poszerza teren działania. Nowy partner z powiatu gorlickiego

Sądecka szkółka piłkarska powiększa grono klubów i akademii partnerskich. Tym razem podpisano umowę o współpracy z Beskidzką Akademią Piłkarską z Ropy koło Gorlic.

Akademię Sandecja reprezentował Arkadiusz Aleksander. - Podpisana dziś umowa o współpracy poszerza zasieg naszego działania o coraz większy teren województwa małopolskiego. Dzięki tej kooperacji będzie większa możliwość pozyskania największych talentów z okolic Nowego Sącza; co więcej, szykujemy ciekawe projekty, o których mowa będzie w najbliższym czasie - powiedział dyrektor sportowy Sandecji.

- Akademia Piłkarska wywodząca się z powiatu gorlickiego, dokładniej z Ropy, jako pierwszy klub w historii tego powiatu nawiązuje tak ściśłą współpracę, co daje o wiele większe możliwości dla utalentowanych zawodników znajdujących się pod skrzydłami trenerów. W planach klubów już pojawiają się imprezy sportowe, które będą miały na celu krzewienie sportu w naszym regionie. Beskidzka Akademia Piłkarska jako jedna z najbardziej profesjonalnych i najszybciej rozwijających się Akademii w regionie stawia na jakość, która dzięki sztabowi trenerskiemu oraz koordynatorowi jest widoczna gołym okiem - dodał Konrad Szurek prezes szkółki z Ropy.

MŚ ([email protected]). Fot Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu