Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
14/11/2016 - 10:50

Święto Niepodległości uczciły po siatkarsku!

Z okazji Święta Niepodległości w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się II Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt kat ,,Dwójki” i ,,Trójki''.

Na parkiecie pojawiły się najmłodsze dziewczynki , by grą w siatkówkę uczcić Niepodległość Polski .W turnieju udział wzięło blisko 90. Zawodniczek, rocznik 2005 i 2006 z województwa małopolskiego .

Zespoły rywalizowały w kat. ,,2'' i ''3'' .Wystąpiły drużyny z UKS Kraków, MOS Wieliczka, Salos Staniątki, Trójka Limanowa , Dwójka Krynica, Poprad Stary Sącz , Pałac Nawojowa .Gospodarzem turnieju był zespół STS Sandecja. Impreza była ogromnym sukcesem organizacyjnym i wspaniałą przygodą dla młodych siatkarek.. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe medale , a najlepszy zespół puchar .

Wszystkim zawodniczkom należą się słowa uznania za ich zaangażowanie oraz poświęcenie w walce o każdy punkt. Gratulujemy zawodniczkom sportowej postawy. W całym turnieju bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się zespół z Wieliczki. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji turnieju .Dziękujemy sponsorom : cukierni „Klag ''z Gołkowic, piekarni ''U Klaczaka” i panu Robertowi za pyszne ciasta i ciasteczka .

Sędzia główny: Andrzej Potoniec.

Zawody sędziowały zawodniczki Sandecji: Klaudia Hyclak , Julia Leśnik , Roma Reichert, Joanna Hyclak , Amelia Koral ,Wiktoria Salamon i Klaudia Wąsowska.

Wyniki

kat. Dwójki

I miejsce - MOS Wieliczka-1

II - UKS 22 Kraków-1

III - Sandecja Nowy Sącz-1

kat. Trójki

I miejsce -  MOS Wieliczka-1

II - MOS Limanowa

III Dwójka Krynica Z.

IV - Sandecja-2 Nowy Sącz

(s), źródło: STS Sandecja

Turniej siatkówki z okazji Święta Niepodległości


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)