Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
12/07/2016 - 06:40

Ćwierćfinały Sufigs Ligi Orlika. Emocje i zacięta rywalizacja

Wielkie sportowe emocje przyniosły ćwierćfinały Sufigs Ligi Orlika. Była zacięta walka i pokaz naprawdę dobrego futbolu.

Euro Kryształ – The Reds
pierwsze spotkanie 0:5
drugie spotkanie 0:3
wynik dwumeczu 0:8
awans : The Reds

Po bardzo dobrym pierwszym spotkaniu, niestety nie doszło do rewanżu, ponieważ drużyna Euro Kryształu nie zdołała skompletować skład na ten mecz. Tym to sposobem, po jednym spotkaniu awans uzyskuje drużyna The Reds, która w pierwszym meczu pokazał po raz kolejny wspaniały futbol.

 Baz Pal – Handl Bet
pierwsze spotkanie 2:8
drugie spotkanie 9:6
wynik dwumeczu 11:14
awans : Handl Bet

Spotkanie które wydawało się być po pierwszym mecz rozstrzygnięte. Zdecydowanie tak było, ponieważ zaliczka z pierwszego spotkania dała awans drużynie Handl Bet. Baz Pal w rewanżowym spotkaniu pokazał się z lepszej strony, jednakże to było za mało aby myśleć o awansie. Zawodnicy w zielonych strojach co prawda odrobili straty trzech bramek, jednakże Handl Bet wyraźnie kontrolował przebieg spotkania.

GAlactik Football – Kamex
 pierwsze spotkanie 5:6
drugie spotkanie 5:8
wynik dwumeczu 10:14
awans : Kamex
 

Takie spotkania to aż chce się oglądać. Wspaniałe widowisko zgotowali nam zawodnicy obu drużyn, którzy pokazali na czym polega piękno futbolu. Po dość nerwowym i ostrym pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym zawodnicy obu drużyn pokazali, że można grać w piłkę jednocześnie łącząc zasady fair play. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy Kamexu, którzy dość szybko objęli prowadzenie, jednakże Galactik szybko wyrównał. Końcówka to zdecydowana przewaga zawodników z Trzetrzewiny, który dokładając kolejne gole przypieczętował wygraną, a zarazem awans do półfinału. Piękny mecz i wiele emocji, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Na wielkie słowa uznania zasługuje Rafał Zawiślan, który strzelił w tym spotkaniu cztery gole i zaliczył jedną asystę.

Brzezna – Gold Team
 
pierwsze spotkanie 3:2
drugie spotkanie 2:3
wynik dwumeczu 5:5 (k. 3:2)
awans : Brzezna

Spotkanie, które przyćmiło inne mecze. Sensacja stała się faktem. Wielki Gold Team po za burtą Pucharu Ligi ŁF Sport Events. Chyba nikt się nie spodziewał takie scenariusza, jednakże piłka pokazuje że i faworyci ponoszą porażki. To też jest pięknem futbolu, bo jaki byłby sens uczestniczyć w rozgrywkach gdyby tylko jedna drużyna wygrywała. Brzezna, czyli  jedna z najsłabszych drużyn Sufigs Ligi przechodzi totalną metamorfozę grajać obydwa mecze z wielką finezją, fantazją i skutecznością. Takiej Brzeznej jeszcze nie widzieliśmy. Gold Team poniekąd sam sobie jest winny, ponieważ co róż było słychać z ust piłkarzy, że po prostu zlekceważyli przeciwnika. Rewanż to kolejny mecz na styku i ciągłe ataki na bramkę Brzeznej. Gold Team tradycyjnie walczył do końca o korzystny wynik, jednakże o losach tych drużyn musiały zadecydować rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy Brzeznej. Dodatkowo w bramce wspaniale spisał się kapitan i bramkarz Mariusz Mordarski, który obronił dwa rzuty karne. Wielka euforia w Brzeznej, bo wyeliminować takiego przeciwnika to wielka sztuka. Po fatalnych spotkaniach w Sufigs Lidze, narodziła się nowa, lepsza Brzezna. Gold Team zapewne załamany, jednakże trzeba przypomnieć iż Ci chłopcy zagrają o najwyższy cel w Lidze czyli o Mistrzostwo Sufigs Ligi Orlika, co jest jednoznaczne z Mistrzostwem Powiatu.

Link do rzutów karnych: https://www.youtube.com/watch?v=wNfUh17ktKI

Na więcej informacji, zdjęć, filmów, wywiadów, statystyk itd. zapraszamy na stronę www.lfsportevents.pl

Ćwierćfinał Pucharu Orlika


Dziękujemy za przesłanie błędu