Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
13/09/2017 - 10:15

Turniej Brydża podczas Festiwalu Biegowego

Podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy zakończył się cykl turniejów "Brydż na Sądecczyźnie". Zawodnicy przez całe wakacje spotykali się w różnych malowniczych miejscach Sądecczyzny i rywalizowali ze sobą.

W niedzielę (10 września) zakończyła się najważniejsza impreza sądeckich brydżystów - cykl turniejów „Brydż na Sądecczyźnie”. Turnieje rozgrywano od 2 lipca przez kolejne jedenaście niedziel w przepięknych miejscowościach Sądecczyzny: Piwnicznej, Starym Sączu, Łososinie Dolnej, Muszynie, Krynicy, Nowym Sączu, Łabowej, Grybowie, Rytrze, po raz kolejny w Krynicy i gościnnie w Starej Lubovni.

Ponad 500 osób wzięło udział w turniejach. Zawodnicy przyjechali  z różnych stron Polski, aby podziwiać walory naszych miejscowości. Byli brydżyści z Kielc, Warszawy, Jędrzejowa, Rzeszowa, Tarnowa, Dębicy, Krakowa, Biecza, Gorlic, Bochni, Wieliczki, Wiśnicza, a także z Sądecczyzny - Grybowa, Muszyny, Krynicy i Nowego Sącza.

8. cykl turniejów „Brydż na Sądecczyźnie” zakończył się w Krynicy jako impreza towarzysząca 8. PKO Festiwalowi Biegowemu. Krynicki turniej wygrali Jacek Zając z Nowego Sącza i Wojciech Jadczyk z Jędrzejowa.

W punktacji generalnej najlepszymi okazali się zawodnicy z Nowego Sącza - Ryszard Woliński i Józef Tokarz.

Turniej Brydża Sportowego
10 września 2017


Dziękujemy za przesłanie błędu