Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
28/06/2018 - 16:55

Zostań WOLONTARIUSZEM Festiwalu Biegowego 2018! [ZGŁOSZENIA]

Festiwal Biegowy to nie tylko 10 tysięcy biegaczy i ich bliskich, nie tylko organizatorzy oraz służby zabezpieczające i porządkowe. To także (a w niektórych sytuacjach – przede wszystkim!) WOLONTARIUSZE.

Bez osób, pracujących za uśmiech i „dziękuję” uczestników, nie jest w stanie obyć się żadna impreza, nawet ta najmniejsza. Tym bardziej - tak wielkie przedsięwzięcie jak 9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju! Wielka impreza sportowa wymaga zgranej i zorganizowanej współpracy wielkiego sztabu ludzi.

Dlatego zaproszenie do współpracy kierujemy do studentów. Wolontariat podczas Festiwalu (7-9 września 2018) będzie dla Was praktyką zawodową w ramach zajęć, a przede wszystkim da możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności oraz nawiązania bezcennych kontaktów, które – jak pokazuje doświadczenie lat ubiegłych - owocują w bliskiej przyszłości zawodowej.

Wolontariuszom zapewniamy szkolenie, opiekę organizacyjną koordynatorów, a podczas Festiwalu – koszulkę, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie i transport podczas imprezy (dojazd do i z Krynicy na koszt własny) i znakomitą atmosferę w zespole.

Zapraszamy do współpracy także wszystkich, których pasjonuje pomaganie i atmosfera sportowego święta, także biegaczy i ich bliskich. W przerwie między własnymi startami, a tym bardziej jeśli z jakiegoś powodu sami nie startujecie, możecie pomóc innym biegaczom. To świetna forma rewanżu za wsparcie, jakie sami otrzymujecie podczas swoich zawodów!

Podczas imprezy będziecie opiekowali się biegaczami, pracowali dla nich w biurze zawodów, na starcie i mecie, dekorowali zawodników medalami, serwowali napoje i posiłki na punktach żywieniowych, pomagali na tzw. przepakach i motywowali dobrym słowem w trudnych momentach. 

Wymaganie podstawowe – uśmiech!

„Dziękuję” z ust zmęczonego, ale wdzięcznego biegacza to nagroda naprawdę bezcenna!

Chętnych prosimy o kontakt: Agnieszka Brejdak, [email protected], tel. 225831161.

Zapraszamy i do zobaczenia we wrześniu w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"
Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)