Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 27 czerwca. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
22/09/2018 - 12:40

Rzeczpospolita: "Ludzie pełni radości". Wszystko o 9. TAURON Festiwalu Biegowym

„Ludzie pełni radości. Biegacze polubili Krynicę, a Krynica szanuje lubi biegaczy, którzy na nic nie narzekają”. Pod tym hasłem ukazał się coroczny dodatek do ogólnopolskiego dziennika „Rzeczpospolita”, który podsumowuje wydarzenia 9. TAURON Festiwalu Biegowego.


Na 24 stronach formatu A3, dziennikarze naszego prasowego partnera pokazują imprezę w Krynicy we wszystkich jej aspektach: sportowym, kulturalnym, społecznym i towarzyskim, a także historycznym, bo podczas naszej imprezy nie brakło aspektów związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Są zatem ciekawe wywiady z gośćmi Festiwalu i Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze: Marcinem Świercem, Bartoszem Gorczycą czy Oktawią Nowacką.

Mieszkający w Muszynie rekordzista Polski w maratonie Henryk Szost, który dekorował na mecie medalami uczestników Życiowej Dziesiątki i Koral Maratonu, stanowczo stwierdza, że nie widzi możliwości, by ktoś przebiegł królewski dystans w czasie poniżej dwóch godzin.

Wywiady, relacje i zdjęcia z Krynicy otaczają szczegółowe wyniki wszystkich konkurencji biegowych i nordic walking, rozegranych podczas 9. TAURON Festiwalu Biegowego. Każdy, kto finiszował na krynickim deptaku, znajdzie swoje nazwisko i uzyskany wynik w dodatku do Rzeczpospolitej. 

Piotr Falkowski

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach