Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
10/11/2023 - 10:20

Górskie zmagania cieszą się dużą popularnością. Festiwal Biegowy przyciąga swoją ofertą

Górskie wędrówki uwielbia wiele osób. Nie brakuje też takich, którzy najlepiej bawią się, gdy wbiegają na szczyty. Taką możliwość mają podczas Festiwalu Biegowego. Tegoroczna edycja przyciągnęła na start biegu na 23 km sporą grupę osób.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Biegacze w ciągu roku na brak różnego rodzaju zawodów, na których rywalizują o zwycięstwa i rekordy, narzekać nie mogą. Ten sport jest prawdziwą pasją dla dużej grupy osób, którzy zawsze tłumnie gromadzi się na starcie. Zmagania przynoszą im sporo wrażeń.

Prawdziwym i największym świętem jest zawsze Festiwal Biegowy. Tak było również w tym roku, podczas 14. edycji. Piwniczna przez trzy dni września była sportową stolicą Polski. W Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. To mówi samo za siebie!

Bieg Górski na Festiwalu Biegowym

Zawodnicy mieli do wyboru bardzo dużo dystansów. Niektórzy skupiali się wyłączeni na jednym, inni chcieli się sprawdzić na kilku. Wielu pasjonatów pojawiło się na starcie Biegu Górskiego na 23 km.

Trasa została poprowadzona okolicznymi wzniesieniami. Do mety dotarło łącznie 170 zawodników. Najbardziej zadowoleni byli oczywiście zwycięzcy, którzy odbierali następnie zasłużone odznaczenia podczas dekoracji. Kto okazał się najlepszy?

Wśród panów triumfowali Wojciech Tarasek, Mariusz Miśkiewicz i Damian Bulanda. U pań równych sobie nie miały z kolei: Magdalena Bednarczyk, Adrianna Krawczyk oraz Klaudia Szmigiel.

Bieg Górski na 23 km odbędzie się oczywiście również podczas 15. edycji Festiwalu Biegowego. Tylko do końca roku możecie się zapisać w najniższych cenach z I progu. Rejestracja możliwa jest TUTAJ. Do zobaczenia na starcie! ([email protected], fot.: Jacek Deneka)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu