Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
17/11/2023 - 10:35

Biegacze doskonale bawią się przez cały rok! Szykuje się kolejne ciekawe wydarzenie

W najbliższy weekend nie zabraknie biegowych wydarzeń. Pasjonaci kolejny raz pojawią się na starcie. Tym razem rywalizować będą na trasach w Krakowie. Jak zawsze czeka nas fantastyczna rywalizacja!

Biegacze znów staną na starcie

Jesienna pogoda sprawia, że aktywność na świeżym powietrzu jest nieco utrudniona. Prawdziwym pasjonatom nic nie jest jednak w stanie przeszkodzić. Bez wątpienia zaliczają się do nich biegacze. Niezależnie od warunków, zawsze bawią się doskonale.

Tak było również podczas ostatniego Festiwalu Biegowego. Wydarzenie okazało się niezwykle udane. Łącznie, przez trzy dni pojawiło się w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej aż 12 tysięcy osób. Skala była zatem ogromna. 

Krakoskikros Bieg Przełajowy

Kolejny okazję do pojawienia się na starcie będą mieć w sobotę. W Krakowie odbędzie się Krakoskikros Bieg Przełajowy im. Bronisława Czecha. Jak przekazują organizatorzy, jego trasa jest  poprowadzona po nieutwardzonych ścieżkach i polanach Park Lotników.

Jest to bieg dla każdego. Mężczyźni rywalizują na 6 km (biegną trzy razy pętlą liczącą 2 km), kobiety na 4 km (dwie pętle po 2 km), młodzież na dystansach od 1 do 4 km, a dzieci od 600 metrów do 1 km. Młodsi rywalizować będą od godziny 9. Dorośli z kolei pojawią się na starcie o 11.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Biuro zawodów będzie się natomiast mieściło w krakowskiej Tauron Arenie. 

Jednocześnie przypominamy, że tylko do końca roku możecie się zarejestrować na Festiwal Biegowy w najniższych cenach z I progu. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i dokonać wpłaty. Takiej okazji nie można zmarnować. Musicie być we wrześniu w Piwnicznej! ([email protected], fot.: Dominika Rakszewska/ zdjęcie ilustracyjne)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu