Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
05/06/2024 - 14:35

Zrobiło się głośno na cały kraj o jednej z czterech najpiękniejszych sióstr Chapko z Nowego Sącza. O co chodzi?[ZDJĘCIA]

Są podobne do siebie jak dwie krople wody. Zachwycają urodą i zdobywają serca widzów licznymi, filmowymi rolami. Pochodzące z Nowego Sącza najsłynniejsze polskie bliźniaczki, Paulina i Karolina Chapko, mają dwie młodsze o dziesięć lat siostry, Alicję i Aleksandrę, które też są łudząco do siebie podobnymi bliźniaczkami i też są aktorkami. O jednej z nich ostatnio zrobiło się głośno w tabloidach. O co chodzi?

Młodsze siostry depczą im po piętach

Starsze siostry Chapko, Karolina i Paulina mają po 38 lat i zyskały sobie ugruntowaną pozycję na polskiej, filmowej scenie.  Młodsze o dziesięć lat bliźniaczki Aleksandra i Alicja depczą im w artystycznej branży po piętach. O jednej z nich ostatnio zrobiło się głośno w tabloidach.

Chodzi o Aleksandrę Chapko, znaną z serialu „Miasto skarbów”  oraz  „Na dobre i na złe”. Przełom w karierze przyniosła jej rola w „M jak miłość”, gdzie wcieliła się w Nadię Widecką, atrakcyjną opiekunkę dzieci Kingi i Piotrka Zduńskich.  

Czytaj też Najpiękniejsze kobiety świata przyjadą do Nowego Sącza. Mamy ich niesamowite fotki. Można zaniemówić z wrażenia ZDJĘCIA

Najpierw było głośno o ślubie

Na czołówki plotkarskich portali aktorka trafiła jesienią ubiegłego roku, kiedy  wyszła za mąż za znanego śpiewaka operowego Łukasza Klimczaka.  

Kilka miesięcy później na swoim profilu na Instagramie Chapko zamieściła zdjęcie, na którym  widać, że jest w ciąży.

Opatrzyła je wpisem: „Czekamy na Ciebie synku” i hashtagiem #28 tydzień.

Czytaj też Prawdziwy szturm na Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu. Co przyciągnęło tłumy ludzi? [ZDJĘCIA] [WIDEO] 

Radosna nowina

Teraz znowu wszyscy o niej piszą, bo aktorka – także na Instagramie – obwieściła radosną nowinę o przyjściu synka na świat. Zrobiła to pod znamienną datą, 26 maja. Pokazała zdjęcie trzech dłoni.

- Dzisiaj mój pierwszy dzień mamy !!!! Franio jest już z nami od miesiąca i wypełnia nasze nowe, piękne życie. Choć wiele się zmieniło i rola mamy to z pewnością teraz rola pierwszoplanowa to nadal jestem sobą a nawet lepszą wersją siebie. Bycie mamą jest super. Poród też może być super! - napisała Chapko.

Czytaj też Nowy hit w Nowym Sączu? Darmowe kino pod chmurką. Plenerowa „sala” pękała w szwach [ZDJĘCIA]  

Jak dodała aktorka, że nawet połóg może być do przejścia, gdy ma się wsparcie kochanego męża oraz dziadków.

Rodzicom gratulujemy, a maluchowi życzymy udanego dzieciństwa. ([email protected]) for, sreen ot. screen TVN, Instagram

Zobacz zdjęcia wszystkich pięknych czterech sióstr. Kliknij TUTAJ 

StronyDziękujemy za przesłanie błędu