Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
28/11/2023 - 18:00

W ogrodach sensorycznych w Muszynie pojawiły się bajkowe postacie. Odpalenie zimowo-świątecznych iluminacji w grudniu

Jednorożce, kolorowe grzybki, sanie i królowa śniegu, polarne niedźwiedzie, rudy lisek, sowa i wiele innych bajkowych postaci pojawiło się w ogrodach sensorycznych na Suchej Górze w Muszynie. Odpalenie zimowo-świątecznych iluminacji zaplanowane jest na początek grudnia.

Jednorożce, kolorowe grzybki, sanie i królowa śniegu, polarne niedżwiedzie, fotel na którym można usiąść i zrobić sobie zdjęcie, rudy lisek, sowa i wiele innych bajkowych postaci pojawiło się w ogrodach sensorycznych na Suchej Górze w Muszynie.

To znak, że wielkimi krokami nadchodzi zima, a wraz a nią - zbliżają się święta. Przywitaj się więc z bajkowym pejzażem, gdzie tysiące migoczących światełek tworzy niezapomniany krajobraz.

Oficjalne odpalenie iluminacji zaplanowane jest na początek grudnia. Będzie je można tam oglądać przez całą zimę. Z pewnością bajkowe figurki przyciągną turystów, podobnie jak w ubiegłym roku.

W okresie zimowym ogród świateł odwiedziły tłumy turystów. Wstęp jest bezpłatny. 

Wejście od ul. S. Mściwujewskiego, powyżej sanatoriów uzdrowiskowych, a także od strony pijalni wody mineralnej Antoni (wejście schodami na szczyt Suchej Góry). (MK), fot. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu