Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
28/05/2024 - 11:25

Młoda żona miliardera, który prowadzi biznes w Krynicy pokazała to na Instagramie. Wszystkich zamurowało![ZDJĘCIA]

Dlaczego na blisko sześć miesięcy zamilkła na Instagramie? Czy Patrycja Tuchlińska, żona miliardera Józefa Wojciechowskiego, do którego należy krynicki hotel Czarny Potok, spodziewa się drugiego dziecka? Czy starszy od niej o prawie pięćdziesiąt lat jeden z najbogatszych Polaków znowu zostanie ojcem? Takie spekulacje zalały plotkarskie serwisy po tym, jak Tuchlińska z okazji Dnia Matki pokazała „ciążową” fotkę.

Czytaj też Joanna Kulig pokazała się na salonach ze swoją piękną siostrą. Wyglądają jak bliźniaczki? [ZDJĘCIA]

Ma życie jak z bajki

Jego budowlany holding J.W. Construction przynosi mu miliardowe zyski. To do niego należy krynicki hotel Czarny Potok. Jeden z najbogatszych Polaków Józef Wojciechowski wiedzie bajeczne życie u boku Patrycji Tuchlińskiej, młodszej od niego o prawie pięćdziesiąt lat? Taki obraz związku zamożnego biznesmena wyłania się z profilu na Instagramie jego pięknej i młodej małżonki.

Tuchlińska lubi pokazywać luksus, jaki ja otacza. Chwali się nie tylko egzotycznymi podróżami. Także willą nad Jeziorem Zegrzyńskim, w której mieszka z mężem. Piętrowy dom z wielkimi oknami, zdobnymi balustradami i kolumnami robi wrażenie.

Czytaj też Jest zniewalająco piękna! Modelka spod Nowego Sącza na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes[WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Zamilkła prawie na pół roku

Od  grudnia ubiegłego roku żona miliardera nie wrzuciła żadnej nowej fotki. Zrobiłą to dopiero teraz, z okazji Dnia Matki  i  z  miejsca wszystkich zaskoczyła. Na zdjęciu pozuje w jeansowym komplecie. Kusa kurtka odsłoniła nie tylko dekolt, ale również ciążowy brzuszek.

Jak cudownie być Mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione! - napisała Tuchlińska,  ale słowem nie wspomina o drugiej ciąży, nie ma też z informacji o tym, kiedy  sesja zdjęciowa powstała.

Czytaj też Jak sobie z tym radzą sądeckie gwiazdy. Siostry Chapko, Katarzyna Zielińska, Joanna Kulig nie boją się o tym mówić WIDEO 

Ale internauci wiedzą swoje i posypały się gratulacje.

Wszystkim na przekór

Wojciechowski i Tuchlińska, która próbowała swoich sił w show biznesie jako modelka, po raz pierwszy pokazali się publicznie pięć lata temu i od razu wzbudzili sensację. Plotkarskie serwisy spekulowały, że to tylko chwilowe zauroczenie miliardera, lubiącego się  otaczać się pięknymi kobietami.

Para przetrwała wszystkie plotki i komentarze, jakie przetoczyły się przez tabloidy. Romans znalazł swój finał ma ślubnym kobiercu a owocem ich miłości jest  syn, który przyszedł na świat  dwa lata  temu? 

Czyżby teraz  spodziewali się kolejnego potomka? ([email protected])

Zobacz  najpiękniejsze zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej i posiadłości, którą dzieli z miliarderem Józefem Wojciechowskim. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu