Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
01/07/2021 - 16:50

To już zawrotna kariera. Joanna Kulig zagra u boku wielkich gwiazd Hollywood

Kiedy nasza gwiazda z Muszynki zagrała główną rolę w obsypanej nagrodami polskiej produkcji „Zimna wojna”, kariera w Hollywood stanęła przed nią otworem, a teraz nabiera zawrotnego tempa. Sypią się zawodowe propozycje. Ta najnowsza przyprawia o zawrót głowy.

To już gwiazda wielkiego formatu,  która może przebierać w zawodowych ofertach. Aktorka pracuje teraz na planie francuskiego dreszczowca "Kompromis".  Zdjęcia są kręcone w Wilnie, a Joanna Kulig, jest traktowana jak gwiazda Hollywood. Mieszka w luksusowym hotelu, w pracy ma do dyspozycji własną przyczepę i specjalny catering. Za tym wszystkim idą wielkie pieniądze.

Teraz przyszła kolejna propozycja. Jak donosi portal deadline.com Kulig zagra w komedii romantycznej Rebecci Miller "She Came to Me" w towarzystwie największych gwiazd.  W filmie wystąpią takie sławy jak Anne Hathaway znana z takich filmów jak  "Nędznicy", czy "Diabeł ubiera się u Prady", Tahar Rahim, czy Matthew Broderick.

Prace na planie filmowym ruszą jesienią w Nowym Jorku. Pochodząca z małej  Muszynki aktorka ma już za sobą role w międzynarodowej obsadzie w serialu "The Eddy" i  serialu Amazona "Hanna".

Joanna Kulig, która jest żoną reżysera Macieja Bochniaka,  musi godzić karierę z macierzyństwem. Ma dwuletniego synka, ale nie zwalnia tempa. Jak przyznała w jednym  z wywiadów, gdyby nie wsparcie bliskich na pewno nie udałoby się jej tak szybko wrócić do pracy. ([email protected]) fot. MAK

 Dziękujemy za przesłanie błędu