Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
19/11/2021 - 10:40

Jego ostatnia wizja się spełniła. Potworna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski szokuje i zaskakuje. Jedni w jego przepowiednie wierzą, inni nie… on sam twierdzi, że potrafi zaglądać w przyszłość. Co zobaczył tym razem? Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski miał znowu potworną wizję. Przyjdzie nowa, straszna zaraza, która będzie zabijać tak, jak koronawirus. To nie wszystko. Czarne wizje dotyczą też gospodarki. Szykuje się krach.

Czytaj też Piękna Laszka pełnych kształtów. Dziewczyna z Sącza podbija świat mody [ZDJĘCIA]

Wierzyć, nie wierzyć… słynny jasnowidz z Człuchowa z różnym skutkiem przepowiadał przebieg koronawirusowej zarazy, pogodowe katastrofy i polityczne burze. Co tym razem wyłoniło się z jego zaglądania do przyszłości?  Według Krzysztofa Jackowskiego czeka nas zupełnie nowa, tajemnicza zaraza, która będzie zabijać tak jak koronawirus.   

- Kiedyś mówiłem wam, że przyjdą dwie zarazy, albo że w pewnym momencie będą istniały ze sobą dwie zarazy – i nie miałem na myśli grypy. Z południa Europy przyjdzie jakaś choroba, która bardzo dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi – mówił na swoim kanale na YouTube Jackowski.

Jasnowidz kreśli też czarny scenariusz dla polskiej gospodarki. Czeka nas jakoby głęboki kryzys. - Tu nie chodzi o kryzys finansowy i nie możemy tego porównywać z 2008 rokiem. Będzie kryzys surowcowy. Ekonomia zostanie zbesztana, ale przez to, że surowce będą miały swoją wartość, do której ekonomia będzie się musiała przygotować. Szybko stopnieją nasze oszczędności, jeśli nic z nimi nie zrobimy twierdzi w swojej w przepowiedni i dodaje, że to nie będzie typowy krach giełdowy.

Czytaj też Mroczne wcielenie nastolatki z Sącza po sukcesie w The Voice Kids [WIDEO]  

- To będzie zamrożenie czegoś. To będzie kryzys surowcowy i to głęboki. Wszystko w celu ratowania surowców, w kierunku oszczędzania surowców – wszystko będzie szło w tym kierunku. Zaczną się problemy z prądem – nie to, że drogo (...). A teraz mówimy o inflacji, o podwyżkach, ale dotąd nie ogłoszono kryzysu surowcowego. On zostanie niebawem ogłoszony.

Te przepowiednie Jackowskiego mogą przyprawić o dreszcze i mrozić krew w żyłach. Wystarczy przypomnieć jego wizję z sprzed niespełna dwóch miesięcy. Odnosił się wtedy do tego, co działo się w Afganistanie, kiedy kraj opuszczali Amerykanie, także do tego, co działo się na granicy Polski z Białorusią. To wtedy zaczęto stawiać pierwsze zasieki z kolczastego drutu  

- Wygląda to dziwnie – mówił wtedy w swojej wizji. - Dziwnie też wygląda to, że raptem są prowokacje na granicy polskiej, litewskiej, niby z Białorusi uchodźcy (...), jest uszczelnienie granicy, obstawienie wojskiem – stwierdził Jackowski i mówił, że dręczy go poczucie czegoś niedobrego. (jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu