Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
14/09/2021 - 11:25

Ale was zadziwi ta fotka. Justyna Kowalczyk pokazała pierwsze zdjęcie synka

Synek Justyny Kowalczyk na świecie pojawił się drugiego września, ale dopiero teraz, po dziewięciu dniach od narodzin, nasza słynna narciarka pokazała swoje zdjęcie z maluszkiem. Sama jest w znakomitej formie. Już trenuje na rolkach… z wózkiem.

Najpierw pokazywała swoje radosne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, teraz wreszcie pokazała w mediach społecznościowych synka, który urodził się drugiego września w jednym z krakowskich szpitali. Do końca ciekawości swoich fanów nie zaspokoiła,  bo na fotce widać tylko wózek, w którym noworodek zapewne słodko śpi.

Czytaj też Sądeckie love story. Kim jest Romeo, który wyznał miłość szyldem przy drodze? 

Internautów wprowadziła w podziw i zdumienie znakomita forma sportsmenki, która w dziewięć dni po porodzie wózek pcha na…  rolkach.

W komentarzach zaraz posypały się słowa uznania i gratulacje. 

Fotkę, jak zawsze, sportsmenka skomentowała z humorem.

Wbrew obiegowej opinii Młody Człowiek jeszcze nie goni po górach.

To cię też zainteresuje Jeszcze niedawno Majka Jeżowska „robiła tam za gwiazdę” teraz się ich brzydzi 

Synek Justyny Kowalczyk ma na imię Hugo. Na pewno po rodzicach będzie miał w genach pasję do uprawiania sportu.  Mąż Justyny Kowalczyk Kacper Tekieli jest instruktorem wspinaczki. Oboje uwielbiają chodzić po górach i jeździć na nartach. Ciekawe, kiedy zabiorą synka na pierwszą wędrówkę. (jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu