Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
07/09/2023 - 15:40

Rób zdjęcia na rodzinnym rajdzie rowerowym i zgłoś je do konkursu!

Uwaga! Mamy dla wszystkich sobotnich rowerzystów kolejną niespodziankę. Niniejszym ogłaszamy konkurs na Wasze najciekawsze zdjęcie z trasy rajdu rowerowego "Rowerem po wypoczynek..."

Rób zdjęcia na rodzinnym rajdzie rowerowym i zgłoś je do konkursu!

Rodzinny rajd rowerowy zorganizowany w ramach projektu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 września. O szczegółach pisaliśmy w publikacji Rodzinny rajd rowerowy: lista uczestników zamknięta, ale i tak możecie się z nami bawić!

W rajdzie będą brały udział całe rodziny, w sumie 100 uczestników. Jednocześnie zapraszamy do przyłączenia się do wspólnej zabawy tych, dla których zabrakło miejsca na liście. Możecie rajdową trasę pokonać towarzysko i spotkać się z nami na Miasteczku Festiwalowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju.

A teraz rzecz o konkursie. Niniejszym zapraszamy wszystkich uczestników rajdu do robienia zdjęć z trasy i przesłanie ich do nas do poniedziałku 11 września do godziny 16 na adres [email protected]  Wszystkie zdjęcia – selfie, fotki z przyjaciółmi, z rodziną - opublikujemy na łamach portalu Sądeczanin w pamiątkowej galerii. Na autorów najciekawszych prac mamy nagrody – torby z upominkami. Wyniki konkursu ogłosimy już 12 września.

Pokażmy wszystkim, że aktywny wypoczynek na rowerze, w towarzystwie przyjaciół, rodziny, w otoczeniu fantastycznej przyrody Sądecczyzny jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu! Do zobaczenia na trasie! ([email protected] Fot.: ilustracyjne pixabay.com autor: Antranias) © Materiał chroniony prawem autorskim

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ.Dziękujemy za przesłanie błędu