Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
13/01/2024 - 09:15

Zima zbiera swoje wypadkowe żniwo. Auto roztrzaskane, nie brakuje rannych [ZDJĘCIA]

Straże, policja i ratownicy medyczni pojawili się piątkowego wieczoru w Skrzydlnej (powiat limanowski). Wypadek, do którego tutaj doszło okazał się niestety poważny. Niezbędny był transport do szpitala.

Wypadek w powiecie limanowskim

Zimowe warunki pogodowe sprawiają, że kierowcy muszą na drodze zachowywać szczególną ostrożność. Chwila nieuwagi może się zakończyć poważnym wypadkiem. Bardzo niebezpiecznie zrobiło się chociażby piątkowego wieczoru w powiecie limanowskim. 

Po godzinie 19 tamtejsza straż pożarna przyjęła zgłoszenie o wypadku w Skrzydlnej i natychmiast ruszyła na miejsce. Oprócz jednostki PSP Limanowa, w akcji brali udział również druhowie z OSP Skrzydlna. 

Ze Skrzydlnej do szpitala

Jak się okazało, zderzyły się tam dwa samochody. Łącznie podróżowały nimi 4 osoby. Uszkodzeń nie brakowało. Najbardziej ucierpiał przód pojazdów. W przypadku Volkwagena był niemal zupełnie skasowany.

Niestety, nie obyło się także bez poszkodowanych. Pod wskazany adres dojechali również ratownicy medyczni. Obrażenia jednej z osób były na tyle poważne, że musiała zostać zabrana do szpitala.

Na miejscu pracowali również policjanci, którzy wyjaśniali przyczyny wypadku. ([email protected], fot.: OSP Skrzydlna)

Wypadek w Skrzydlnej
Straże, policja i ratownicy medyczni pojawili się piątkowego wieczoru w Skrzydlnej (powiat limanowski). Wypadek, do którego tutaj doszło okazał się niestety poważny.


Dziękujemy za przesłanie błędu