Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
29/09/2022 - 14:30

Zaginiona Kasia ma zaledwie 21 lat. Rodzina błaga o pomoc

Zaginęła Katarzyna Dychus. 21-latka ostatni raz była widziana w Krakowie przy ulicy Celarowskiej. Od tygodnia nie daje znaku życia. Zmartwiona rodzina obawia się, że mogło jej się stać coś strasznego. Każda informacja jest na wagę złota.

Zaginęła Katarzyna Dychus z Krakowa 

Gdzie jest zaginiona Katarzyna Dychus z Krakowa? Co się z nią dzieje? Czy żyje? Jak na razie te wszystkie pytania pozostają bez odpowiedzi. Wiadomo jedynie tyle, że 21-letnia Kasia była widziana po raz ostatni 21 września. W tym dniu, około godziny 15, opuściła swoje mieszkanie przy ulicy Celarowskiej w Krakowie i ślad po niej zaginął. Choć od jej zaginięcia minął już tydzień, ona wciąż nie wróciła do mieszkania i nie skontaktowała się z bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią.

Zobacz też Sprawdzą okolice rzeki, stawu i boiska. Trwają poszukiwania zaginionego Jakuba Bocheńskiego

Zaginiona Katarzyna Dychus ma 170 cm wzrostu, proste, długie, brązowe włosy, prosty nos, ciemne oczy i szczupłą sylwetkę. Nie wiadomo, jak była ubrana w dniu zaginięcia. Szuka jej rodzina, znajomi i policjanci z całej Małopolski.  

Każda informacja może być cenna

Każda informacja może być na wagę złota, dlatego jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa zaginiona Kasia, koniecznie skontaktuj się z policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 52 912. ([email protected] fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu