Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
11/08/2020 - 18:45

Wypadek za wypadkiem. Najpierw w Nowym Sączu, potem w Trzycierzu

Najpierw na ulicy Barskiej w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody – jeden najechał na tył drugiego. Potem do identycznej kraksy doszło w Trzycierzu w gminie Korzenna. Przez jakiś czas w tych miejscach były utrudnienia w ruchu.

Było kilkanaście minut po godzinie 16, jak na ulicy Barskiej w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody. Jeden z pojazdów najechał na tył drugiego. Samochodem marki Skoda jechały osoby dorosłe wraz z dziećmi. Z kolei Peugeotem podróżował sam kierowca.

Zobacz też Kierował motorowerem po pijaku. Nie ujechał daleko, skończyło się fatalnie

Już po kilku minutach przyjechały na sygnale straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Przez jakiś czas na ulicy Barskiej były utrudnienia w ruchu. Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta która podróżowała Skodą skarżyła się na dolegliwości i została zabrana przez pogotowie na badania do szpitala. Pozostałym osobom nic poważnego się nie stało.

Kwadrans przed godziną 17 doszło do kolejnego wypadku, tym razem w gminie Korzenna. W pobliżu szkoły w Trzycierzu zderzyły się dwa Ople. Jeden najechał na tył drugiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Policjanci ustalają przebieg i przyczyny tych zdarzeń.


RG [email protected] Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu