Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
30/04/2022 - 00:10

Wymusił pierwszeństwo na ul. I Brygady. Policjant rozbił radiowóz i Volkswagena

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Policjant poruszający się nieoznakowanym radiowozem, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji na ul. I Brygady. Uszkodził Volkswagena i Opla. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W czwartkowy wieczór około godziny dwudziestej, na ulicy I Brygady w Nowym Sączu doszło do kolizji. Nieoznakowany radiowóz marki Opel zderzył się z Volkswagenem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszystkie osoby, które podróżowały tymi samochodami, wyszły z tej kraksy bez szwanku. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Już po kilku minutach na ulicy I Brygady zaroiło się od policjantów. Mundurowi przebadali kierowców alkomatem, ale ich urządzenie nic nie wykazało. Obaj byli trzeźwi.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem funkcjonariusz sądeckiej komendy,  zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem – powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. ([email protected] Fot. Sądeckie Drogi / Karol)Dziękujemy za przesłanie błędu