Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
23/10/2021 - 15:55

Traktor przygniótł mężczyznę. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Do dramatycznego wypadku doszło sobotniego przedpołudnia w Podobinie (gmina Niedźwiedź). Mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Po reanimacji, w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec LPR.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Zima zbliża się wielkimi krokami. Oznacza to, że prace z użyciem traktorów również powoli się kończą. Niestety, do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem tego pojazdu doszło sobotniego przedpołudnia w Podobinie.

Zgłoszenie wpłynęło do służb o godzinie 10:30. Jak się okazało, ciągnik przygniótł mężczyznę. Sytuacja była poważna. - Po dotarciu na miejsce zastajemy osobę z zatrzymaniem krążenia wydobytą już spod maszyny przez świadków zdarzenia – relacjonują druhowie z OSP w Mszanie Dolnej.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Rozpoczęła się walka o życie. Po długotrwałej reanimacji udało się na szczęście przywrócić funkcje życiowe. Mężczyzna był jednak w bardzo ciężkim stanie. Do krakowskiego szpitala przetransportował go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Akcja ratunkowa trwała trzy godziny. Na miejscu obecne były jednostki limanowskiej straży pożarnej, OSP Mszana Dolna, OSP Niedźwiedź i karetka pogotowia. Wyjaśnianiem przyczyn zdarzenia zajmuje się policja. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: OSP Mszana Dolna)Dziękujemy za przesłanie błędu