Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
14/06/2018 - 10:45

Ten to ma wyobraźnię. Narkotyki schował w bieliźnie

Ukradł turystce 500 złotych z portfela. Zabrał też biżuterię o wartości 2200 złotych. Policjanci bardzo szybko zatrzymali złodzieja. Okazało się, że jest nim pracownik krynickiego pensjonatu. Jakby tego było mało, funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie i znaleźli narkotyki. Mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat. Tego samego dnia policjanci zatrzymali innego mężczyznę, który narkotyki schował w bieliźnie.

Turystka z Gdyni przyjechała do Krynicy na wczasy. Zatrzymała się w jednym z pensjonatów. Rano wyszła z budynku i wróciła w godzinach wieczornych. Gdy weszła do wynajmowanego pokoju zauważyła, że torebka którą zostawiła na krześle i przykryła ubraniami, jest odkryta. Zajrzała natychmiast do portfela. Niestety potwierdziły się jej obawy. Ktoś ukradł 500 złotych. Następnie sprawdziła miejsce, w którym przechowywała biżuterię. Niestety szuflada była pusta. Złodziej zabrał dwa złote pierścionki, złotą bransoletę i srebrny pierścionek. Wszystko było warte ponad 2200 zł.

Zobacz też Rekordzista! Miał ponad 5 promili alkoholu i kierował autem

Kobieta natychmiast zadzwoniła na policję i poinformowała funkcjonariuszy o kradzieży. Policjanci bardzo szybko zatrzymali złodzieja. Okazało się, że jest nim 21-letni pracownik, który miał dostęp do kluczy i bez problemu otworzył pokój turystki.

- W jego miejscu zamieszkaniu kryniccy funkcjonariusze ujawnili prawie 1,5 grama marihuany. 21-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.  

Tego samego dnia, kryniccy policjanci zatrzymali innego mężczyznę, który również posiadał narkotyki. Na widok funkcjonariuszy włożył foliowe zawiniątko z narkotykami do ust. Młody mężczyzna narkotyki trzymał także w pudełku po papierosach, które schował w bieliźnie. Usłyszał już zarzut. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

[email protected], fot. Ilustracyjna Policja.pl

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach