Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
19/11/2022 - 12:15

Stracił panowanie na śliskiej drodze i zatrzymał się na drzewie. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj wieczorem sytuacja na drogach w regionie była bardzo trudna. Wystarczyła chwila nieuwagi, aby stracić panowanie nad pojazdem. W miejscowości Przenosza kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewie. Potrzebna była pomoc ratowników.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj, 18 listopada, około godziny 18:20. Na styku miejscowości Przenosza (gmina Dobra, powiat limanowski) i Wierzbanowa (gmina Wiśniowa, powiat myślenicki) samochód osobowy wypadł z drogi.

Inni czytali również: Samochód wpadł do potoku. Jazda po pijaku skończyła się tragedią

Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w pobliskie drzewo. Samochodem podróżowały dwie osoby, którym o własnych siłach udało się opuścić pojazd jeszcze przed przyjazdem służb na miejsce.

Ratownicy pogotowia medycznego zabrali dwie osoby do szpitala. Na miejscu pomagali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzydlnej oraz jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. Zima dała się we znaki kierowcom nie tylko w powiecie limanowskim.

Wczoraj z powodu ślizgawki na moście heleńskim w Nowym Sączu doszło do zderzenia trzech samochodów. Cztery z pięciu osób, podróżujących autami, zostało zabranych do szpitala. Więcej pisaliśmy tutaj: Wypadek na moście heleńskim. Zderzyły się trzy samochody

Kierowcy muszą szczególnie uważać w na leśnych drogach, w pobliżach rzek i zbiorników wodnych. Choć aktualnie sądeckie drogi – szczególnie często użytkowane trasy – są dobrze utrzymane, wciąż bardzo ślisko jest na mostach. ([email protected], fot. OSP Skrzydlna – Facebook)

Groźny wypadek na granicy powiatów. Samochód uderzył w drzewo
Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w pobliskie drzewo. Dwie osoby podróżujące autem zostały zabrane do szpitala. (Fot. Facebook- OSP Skrzydlna)


Dziękujemy za przesłanie błędu