Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
20/11/2022 - 13:10

Są już pierwsi zatrzymani w sprawie nocnego morderstwa w Gorlicach

Wciąż trwa śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło w Gorlicach w nocy z piątku na sobotę. Nie żyje 25-latek. Prokurator mówi o pięciu zatrzymanych osobach.

O nocnym morderstwie na Sądecczyźnie informowaliśmy tutaj: Gorlice: w nocy młody mężczyzna padł ofiarą brutalnego morderstwa

Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy z piątku na sobotę, z 18 na 19 listopada. Ofiarą jest 25-letni mężczyzna, mieszkaniec Gorlic. Miał on być dobrze znany organom ścigania.

Policja nie udziela na ten moment komentarza, ponieważ wciąż trwa śledztwo. Również prokurator oszczędnie podaje informacje w tej sprawie.

Mężczyzna, który zginął poprzedniej nocy, trafił wcześniej do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. 25-latek miał rany kłute, a jeden z ciosów trafił prosto w serce. Ratownicy nie byli w stanie pomóc krwawiącemu mieszkańcowi Gorlic. 25-latek zmarł.

Nie przegap: Wrócił zza granicy, wygonił z domu żonę z dziećmi i podpalił budynek

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach, Sławomir Korbelak, dodaje, że pierwsi podejrzani zostali już zatrzymani. Na razie zatrzymano pięć osób, ale prokurator mówi, że wciąż trwają czynności poszukiwawcze, które pozwolą na ujęcie pozostałych uczestników zdarzenia. ([email protected], fot. ilustracyjne archiwum Sądeczanina)Dziękujemy za przesłanie błędu