Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
12/12/2016 - 16:50

Przy Popradzkiej znaleźli ciało mężczyzny. Jaka była przyczyna jego śmierci?

Tragiczny finał miały poszukiwania zaginionego 58-letniego mieszkańca Myślca. Odnaleziono go martwego w sobotę wieczorem przy ul. Popradzkiej w Nowym Sączu. Śledczy, którzy do późnych godzin nocnych pracowali na miejscu znalezienia ciała wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Ratownicy biorący udział w akcji poszukiwawczej natknęli się na mężczyznę, który nie dawał oznak życia, w korycie potoku płynącym nieopodal ul. Popradzkiej. Na pomoc było niestety za późno.

- Zaginięcie mieszkańca Myślca zgłosiła w sobotę jego rodzina – powiedziała portalowi Sądeczanin.info mł. asp. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji. – Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 58-latka ktoś się przyczynił.

Zobacz także: Tragiczny finał poszukiwań. Ratownicy odnaleźli ciało zaginionego 58-latka

W tej sprawie w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Sączu wszczęto śledztwo, którego celem będzie wyjaśnienie okoliczności i przyczyny zgonu 58-latka.

- Postępowanie jest prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci – mówi Jarosław Łukacz, prokurator rejonowy w Nowym Sączu. – Została zlecona sekcja zwłok.

Autopsja pozwoli śledczym uzyskać odpowiedź, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny. Policja zajmie się zaś ustaleniem okoliczności związanych z tragicznym zdarzeniem.

(MACH), Fot. (MACH)Dziękujemy za przesłanie błędu