Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
06/02/2024 - 10:30

Pilne! 53-letni Tomasz Czerepko zaginął w dziwnych okolicznościach. Do tej pory nie wrócił do domu

Zaginął 53-letni mieszkaniec Lipinek Tomasz Czerepko. Mężczyzna od tygodnia nie daje znaku życia. Jego bliscy bardzo się o niego martwią i apelują o pomoc w poszukiwaniach.

53-letni Tomasz Czerepko jest mieszkańcem Lipinek. Mężczyzna od tygodnia nie daje znaku życia. 28 stycznia wyszedł ze swojego domu. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje i kiedy wróci. Od tamtej pory do chwili obecnej nie nawiązał z rodziną kontaktu telefonicznego i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Jego bliscy bardzo się o niego martwią. Nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać. Nie wiedzą również, co się z nim dzieje. O zaginięciu poinformowali policję.

Zaginął Tomasz Czerepko z Lipinek

To już nie pierwsza taka sytuacja. W lipcu ubiegłego roku również pisaliśmy o jego zaginięciu. Na szczęście wtedy wszystko dobrze się skończyło. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Z informacji do których dotarli policjanci wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Krakowa. 

Zobacz też Lekarze pobili się o pacjenta? Awantura w sądeckim szpitalu

Zaginiony Tomasz Czerepko ma około 160 cm wzrostu, czarne miejscami siwe włosy i zielone oczy. Nie posiada żadnych szczególnych znaków. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne zimowe buty, szarą, długą zimową kurtkę z poprzeczną kieszenią znajdującą się na prawej piersi oraz czarną zimową czapkę.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach. Policjanci czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu: 47 83 44 225, 47 83 44 215 lub 112 – czytamy na stronie gorlickiej policji. ([email protected] Fot. KPP Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu