Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
10/12/2013 - 17:34

Piesza potrącona przy ul. Mała Poręba a pieszy przy ul. Żółkiewskiego

Dwoje pieszych trafiło wczoraj (9 grudnia) do szpitala, po tym, jak zostali potrąceni przez samochód. Do tych zdarzeń doszło przy ul. Mała Poręba i ul. Żółkiewskiego w Nowym Sączu. Poszkodowani – 67-letnia kobieta i 92 – letni mężczyzna trafili do szpitala
Pierwsze z tych zdarzeń miało miejsce wczoraj około godz. 16.30 przy ul. Mała Poręba.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot potrącił 67-letnią kobietę i oddalił się z miejsca zdarzenia – poinformowała nasz portal Aneta Izworska, z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Poszkodowana została przetransportowana do sądeckiego szpitala. Policjanci ustalili dane personalne mężczyzny podejrzewanego o potrącenie. Trafił on do policyjnego aresztu celem przeprowadzenia dalszych czynności.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z zespołu wypadkowego i Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy a także technik kryminalistyki. Wykonali oni oględziny, sporządzili dokumentację i zabezpieczyli ślady.
Tego samego dnia, pół godziny później przy ulicy Żołkiewskiego w Nowym Sączu również doszło do potrącenia pieszego.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat potrącił 92-letniego mężczyznę przechodzącego przez jezdnię – mówi Aneta Izworska. - Pieszy trafił do szpitala. Kierowca fiata był trzeźwy.
Przyczyny i okoliczności obu tych zdarzeń wyjaśniają sądeccy policjanci.
(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)