Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
15/07/2017 - 22:10

Pechowa sobota dla kierowców. Seria kolizji w Nowym Sączu

Wyjątkowo niespokojnie rozpoczął się weekend (15 lipca) dla strażaków i policjantów. Już od rana ratownicy mieli pełne ręce roboty. Najpierw kolizja na Lwowskiej, po chwili na Prażmowskiego, a potem jeszcze na I Brygady.

- Kierujący pojazdem marki Toyota najechał na tył samochodu marki Toyota Avensis, który siłą uderzenia został odrzucony do przodu powodując uszkodzenia kolejnych pojazdów marki Peugeot i Renault Thalia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł oraz punktami karnymi – tłumaczy oficer dyżurny KM Policji w Nowym Sączu.

W kolizji na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem i punktami karnymi. Na miejscu zdarzenia działała policja i jeden zastęp JRG1 w Nowym Sączu.

Zobacz także: Samochód zjechał z jezdni i wpadł w przepaść. Kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

O godz. 12.20 doszło do kolejnego zdarzenia, tym razem na ul. Prażmowskiego.

- Kierujący samochodem Ford podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem Audi. Nikomu nic się nie stało, a sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym  - relacjonuje oficer dyżurny Policji.

W działaniach brały dwa radiowozy policji i jeden zastęp JRG 1  w Nowym Sączu.

Zobacz także: MAN zjechał na czołówkę z osobówką i uciekł

Na kolejną kolizję nie trzeba było długo czekać , bo już o godz. 12.30 doszło do kolejnego zdarzenia na ul. I Brygady.

-Kierujący pojazdem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu na lewy, kierującemu samochodem marki Citroen. W wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowcy byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem – mówi oficer dyżurna Policji.

Nie tylko dla mieszkańców Sądecczyzny sobota (15 lipca) była pechowa, bo w Brzesku na dojeździe do autostrady także doszło około godz. 13 do kolizji. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość na czas usunięcia pojazdów z jezdni.

RG [email protected], Fot. TK - zdjęcia z kolizji w BrzeskuDziękujemy za przesłanie błędu