Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
26/06/2023 - 14:20

Okropny wypadek na skuterze. Potrzebował szybkiej pomocy ratowników [ZDJĘCIA]

Tydzień nie rozpoczyna się dobrze. W poniedziałek po godzinie 10 służby pędziły przez gminę Korzenna, gdzie skuter najechał na samochód. Wypadek okazał się bardzo poważny.

Wypadek w Korzennej

W weekend wypadków na drogach regionu było sporo. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych. Wystarczy przypomnieć chociażby sytuację z Podobina, gdzie kierowca wjechał w słup i uciekł. Fatalnie rozpoczyna się również nowy tydzień. 

Chwilę po godzinie 10 ratownicy zostali wezwani do Korzennej. To właśnie tutaj, przy skrzyżowaniu z drogą prowadzącą na Jasienną, doszło do kraksa. Wszystko wyglądało bardzo poważnie. 

Kierowca skutera w szpitalu 

Najmocniej ucierpiał jadący skuterem 55-latek. - Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz odległości od poprzedzającego pojazdu, przez co najechał na tył samochodu Audi, którego 48-letni kierowca skręcał w lewo - informuje st. sierż. Monika Mordarska z sądeckiej policji.

Obaj byli trzeźwi. Obrażenia kierowcy skutera okazały się niestety na tyle poważne, że musiał zostać zabrany do szpitala. Na czas trwania akcji ratunkowej ruch odbywał się wahadłowo.

Na miejscu pracowali strażacy i ratownicy medyczni. Przyczyny i wszystkie okoliczności tego wypadku ustala policja. ([email protected], fot.: Rafał Gajewski)

Wypadek w Korzennej
W poniedziałek służby pędziły przez gminę Korzenna, gdzie skuter najechał na samochód. Wypadek okazał się bardzo poważny.


Dziękujemy za przesłanie błędu