Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
10/02/2024 - 07:10

Naprawiał ciężarówkę i wtedy doszło do nieszczęścia. Służby pędziły na ratunek

Podczas naprawy samochodu ciężarowego przy drodze wojewódzkiej w Czerńcu omal nie doszło do tragedii. Mężczyzna został uwięziony pod pojazdem i nie mógł się samodzielnie wydostać. Służby pędziły mu na ratunek.


Naprawdę niewiele brakowało, a w czwartkowy wieczór na Sądecczyźnie doszłoby do tragedii. Podczas naprawy zepsutego samochodu, który znajdował się na poboczu drogi wojewódzkiej w Czerńcu, pojazd przygniótł mężczyznę znajdującego się pod pojazdem. Poszkodowany nie mógł się samodzielnie wydostać. Na ratunek  ruszyli strażacy, a także załoga pogotowia ratunkowego i policjanci.

- Po przybyciu na miejsce okazało się, że pod pojazdem ciężarowym znajduje się mężczyzna, który  został przygnieciony podczas próby naprawienia awarii samochodu - relacjonują strażacy z Nowego Sącza. 


Ratownicy podnieśli przednią część samochodu ciężarowego za pomocą narzędzi hydraulicznych i podnośnika, a następnie wyciągnęli poszkodowanego mężczyznę i przekazali go pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. 

Zobacz też Protest rolników na sądeckich ulicach! Widać ogromny sznur ciągników [WIDEO] [ZDJĘCIA]


Mężczyzna - mimo wszystko - miał sporo szczęścia. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jemu nic poważnego się nie stało. Po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostał na miejscu. ([email protected] Fot. PSP Nowy Sącz)







Dziękujemy za przesłanie błędu