Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
09/09/2014 - 09:42

Mochnaczka Niżna: Zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym

Wczoraj w Mochnaczce Niżnej doszło do zderzenia auta osobowego i ciężarowego. Pasażerka samochodu osobowego została zabrana do szpitala.
Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu 8 września (poniedziałek) w Mochnaczce Niżnej (gmina Krynica Zdrój) w trakcie wjazdu na posesję o godzinie 11.35 auta osobowego doszło do kolizji. Samochód dostawczy najechał na tył wozu osobowego. Jedna osoba została ranna.

Wóz osobowy pozostał po wypadku na posesji domu prywatnego, natomiast samochód dostawczy został odholowany na pobocze drogi do Krynicy Zdroju.

Na miejsce wypadku, równocześnie, ze strażakami przyjechała załoga karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego i policja. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i płyny wyciekające z rozbitych aut oraz odłączyli akumulatory w nich. Lekarz natomiast zbadał poszkodowanych w wypadku drogowym. Po wykonani badania pasażerka auta osobowego została odwieziona do Szpitala Powiatowego w Krynicy Zdroju.

Straż pożarna zakończyła działania o godzinie 12.16. Straty wyniosły 2000 tysiące złotych. W akcji brały udział dwa zespoły strażackie: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Krynicy Zdroju i Ochotnicza Straż Pożarna z Mochnaczki Niżnej.

(Rob)
Fot. arch.


 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)