Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
20/07/2021 - 16:00

Miała iść nad rzekę, zniknęła bez śladu. Czy kryje się za tym jakaś tragedia?

Zaginęła 36-letnia Agata Jelonek z podtarnowskiej Woźnicznej. Kobieta miała iść na spacer nad rzekę i przepadła bez śladu. Szuka jej rodzina i policjanci.

Dzisiaj mija tydzień od zaginięcia 36-letniej Agaty Jelonek, która jest mieszkanką podtarnowskiej Woźnicznej. 13 lipca około godziny czternastej wyszła z domu. Miała iść na spacer nad rzekę Białą, ale przepadła bez śladu. Nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nią dzieje. Niewykluczone, że jej życie może być zagrożone. Choć od jej zaginięcia minęło już siedem dni, wciąż nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi.

36-latka ma 172 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie włosy koloru ciemny blond. W dniu zaginięcia miała na sobie jasny t-shirt, ciemne leginsy i ciemne buty balerinki.

Jeśli widziałeś zaginioną Agatę Jelonek albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj o tym policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu: 47-831-1205 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021