Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
17/01/2018 - 10:05

Krew na jezdni. Kobieta została potrącona przez samochód [ZDJĘCIA]

Na drodze została już tylko kałuża krwi. To właśnie tam rozegrał się dramat. W kobietę przechodzącą przez jezdnię uderzył samochód. Nie wiadomo w jak ciężkim jest stanie. O jej życie walczą teraz lekarze w sądeckim szpitalu.

Dramat rozegrał się na Limanowskiego, tuż obok sądeckiego Elektryka. Kilka minut przed godziną 9 w kobietę, która przechodziła przez pasy, wjechał samochód marki rover. Autem kierował 28-letni mieszkaniec Sądecczyzny. Mężczyzna był bardzo roztrzęsiony i przejęty wypadkiem. 

Uderzenie było tak silne, że samochód odrzucił kobietę kilka metrów dalej. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. Nie wiadomo, jak ciężko jest ranna. Ma 67-lat i jest mieszkanką Nowego Sącza.

Zobacz także: Uderzył w zaparkowany samochód i uciekł z miejsca. Był pijany?

Jak doszło do wypadku? Jeden ze świadków relacjonuje, że kobieta wtargnęła na pasy. Nie upewniła się czy nadjeżdża jakiś samochód. Z kolei inni świadkowie twierdzą, że zagapił się kierowca samochodu. Policjanci przebadali mężczyznę alkomatem i okazało się, że był trzeźwy. Funkcjonariusze wyjaśniają, kto zawinił.

.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RG

Krew na pasach. Kobieta została potrącona przez samochód
69-letnia kobieta została zabrana do szpitala po tym, jak na ulicy Limanowskiego wjechał w nią samochód. Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest jej stan.


Dziękujemy za przesłanie błędu