Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
07/12/2014 - 19:11

Kolizja na ul. Węgierskiej. Kierowca BMW porzucił auto

Uszkodzonych sześć samochodów, a także płot posesji – to efekt kolizji spowodowanej przez samochód BMW na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Kierowca porzucił auto.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (7 grudnia), około godz. 2.50 w nocy.

- Kierowca BMW najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Wpadł w poślizg i doprowadził do dachowania samochodu – powiedziała naszemu portalowi Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – W wyniku tego zdarzenia uszkodzone zostały płot jednej z posesji, a także sześć innych pojazdów zaparkowanych w pobliżu. Kierowca BMW porzucił auto i oddalił się pieszo z miejsca kolizji.

O tym, co stało się na ul. Węgierskiej została zaalarmowana sądecka policja. Oficer dyżurny sądeckiej komendy wysłał natychmiast na miejsce zdarzenia patrol policji.

- W wyniku przeprowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca Sądecczyzny podejrzewanego o dokonanie tego czynu – dodaje Justyna Basiaga. – Trafił on do policyjnych aresztów. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu