Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
10/09/2018 - 09:55

Karambol na drodze krajowej 75 w Bilsku. Zderzyły się trzy samochody

Dwa samochody osobowe zderzyły się z dostawczakiem. Autami jechali sami kierowcy. Mieli wielkie szczęście, bo nikomu nic się nie stało. Na drodze przez prawie dwie godziny były utrudnienia w ruchu.

Dramatycznie rozpoczęła się sobota na Sądecczyźnie. Kilkanaście minut przed godziną 8 na drodze krajowej numer 75 w Bilsku zderzyły się trzy samochody – dwie osobówki i dostawczak. Autami podróżowali sami kierowcy. Świadkowie wypadku zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. Już po kilku minutach przyjechało pogotowie, straż i policja.

Kierowcom, którzy podróżowali samochodami marki Renault i BMW na szczęście nic się nie stało. Obaj wyszli z uszkodzonych pojazdów jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Kobieta, która jechała Skodą skarżyła się na ból. Ratownicy zabrali ją do karetki i udzielili niezbędnej pomocy. Po przebadaniu pozostała na miejscu. Nie było konieczności, aby jechała do szpitala.

Zobacz też Szaflary: Są wyniki eksperymentu procesowego. Wypadku można było uniknąć [WIDEO]

Na początku droga krajowa była całkowicie zablokowana, potem ruchem kierowali strażacy. Policjanci udokumentowali miejsce kraksy, po czym uszkodzone pojazdy zostały usunięte z jezdni i zabrane przez pomoc drogową.  

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)