Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
04/10/2017 - 09:50

Gołkowice Dolne: Ratownicy szukali zaginionego Bartłomieja Waligóry [ZDJĘCIA]

Ratownicy wznowili poszukiwania zaginionego Bartłomieja Waligóry z Gołkowic Dolnych. Od samego rana lasy i zarośla wzdłuż Dunajca przeczesuje około 30 strażaków i policjantów.

Policja i strażacy wznowili dzisiaj rano (4 października) poszukiwania zaginionego Bartłomieja Waligóry, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Przypomnijmy. 32-letni mieszkaniec Gołkowic Dolnych wyszedł z domu w poniedziałek (25 września) i do tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Zobacz także: Zaginął Bartłomiej Waligóra z Gołkowic Dolnych. Policja prosi o pomoc

 - W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru granatowego z białym lampasem i sweter z kapturem koloru szaro-wrzosowego – informuje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu i waży 90 kg. Oczy koloru ciemnego i czarne, krótkie włosy. 

Zaginionego szuka około 30 strażaków z JRG w Nowym Sączu i pobliskich OSP, a także policjanci i ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz, którzy do poszukiwań zaangażowali także dwa psy. Ratownicy przeszukują lasy i zarośla wzdłuż rzeki Dunajec.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w znalezieniu zaginionego.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać pod numer alarmowy 997 lub pod nr tel. (18) 442 46 50 lub (18) 442 46 51.

RG [email protected] Fot. RG

Z ostatniej chwili: Trwają poszukiwania zaginionego Bartłomieja Waligóry [ZDJĘCIA]
Ratownicy wznowili poszukiwania zaginionego Bartłomieja Waligóry z Gołkowic Dolnych. Od samego rana lasy i zarośla wzdłuż Dunajca przeczesuje około 30 strażaków i policjantów.


Dziękujemy za przesłanie błędu