Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
02/05/2023 - 12:55

Dramatyczne odkrycia. Na ratunek było za późno. W taki sposób skończyli życie...

Takie zgłoszenia zawsze wywołują ogromny niepokój. Niestety, tragiczna seria w regionie cały czas trwa. W kolejnych miejscach zostały odnalezione ludzkie zwłoki. Dramaty rozgrywały się na terenie powiatu gorlickiego.

Zwłoki w Ropie

Poprzedni tydzień był w całym regionie dramatyczny. Strasznym odkryć niestety nie brakowało. Jak już informowaliśmy, zwłoki były znajdowane w Gorlicach, Dominikowicach, Kurowie czy Limanowej. Życia żadnej z tych osób uratować się nie udało. Więcej przeczytasz TUTAJ. Tragiczna seria cały czas jednak trwa.

Kolejny raz wszystko działo się w powiecie gorlickim. Najpierw policjanci zostali wezwani do Ropy, gdzie w pobliżu rzeki znalezione zostały zwłoki 49-latka. Na ratunek było już za późno.

– Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza, który z prokuratorem dokonała oględzin. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Zwłoki są zabezpieczone do dalszych badań – wyjaśnia asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

Straszne odkrycie w Gorlicach

Na tym jednak nie koniec. Równie dramatyczne wezwanie policjanci otrzymali ostatniej niedzieli. Tym razem przyjechali na ul. Broniewskiego w Gorlicach. Na klatce schodowej jednego z budynków leżały zwłoki 50-latka. Także w tym przypadku przeprowadzone zostały oględziny i wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci poznamy jednak dopiero po dalszych badaniach.

Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli widzimy, że ktoś zmaga się z problemami, to nie lekceważmy ich. Pomóżmy, porozmawiajmy. Być może uchronimy taką osobę przed popełnieniem desperackiego czynu. Nie odwracaj wzroku, reaguj!

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

([email protected], © Materiał chroniony prawem autorskim, fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne) Dziękujemy za przesłanie błędu