Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
26/11/2019 - 19:10

Dramat na pasach na ul. I Brygady. Samochód potrącił pieszą

Na ulicy I Brygady w Nowym Sączu samochód potrącił kobietę przechodzącą na drugą stronę jezdni. Policjanci próbują dociec, jak doszło do tego wypadku.

Dzisiaj po godzinie 17 na ulicy I Brygady w Nowym Sączu samochód uderzył w pieszą. Kobieta przechodziła na pasach na drugą stronę jezdni, wtedy nadjechało auto, które w nią uderzyło. - Kobieta miała około 50 lat. Skarżyła się na ból ręki. Nie wiem jak to się skończyło, ale chyba karetka zabrała ją do szpitala – poinformował nas Czytelnik.

Zobacz też Wielka kraksa na "dzikim rondzie". Dostawczak przewrócił się na bok [WIDEO]

Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy próbują dojść do przyczyn wypadku. W tym miejscu mogą być utrudnienia w ruchu. Próbowaliśmy się dowiedzieć, jaki jest stan poszkodowanej kobiety, ale funkcjonariusze prowadzą jeszcze czynności dochodzeniowe i na razie nie chcą udzielać żadnych informacji.

To już kolejny wypadek na tej ulicy w ostatnim czasie. 19 listopada taksówka potrąciła przechodzącego przez pasy na zielonym świetle 15-letniego pieszego. Chłopiec został zabrany do szpitala.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ RG [email protected], fot. Krzysztof BrzukałaDziękujemy za przesłanie błędu