Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
12/01/2022 - 16:20

Przed zmrokiem przerwali poszukiwania zaginionej mieszkanki Nowego Sącza [WIDEO]

Policjanci, goprowcy, strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek, a także ratownicy z z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz przez wiele godzin szukali w nocy zaginionej mieszkanki Nowego Sącza. Poszukiwania zostały przerwane o drugiej trzydzieści, a dzisiaj rano znów zostały wznowione. Życie 67-letniej sądeczanki jest zagrożone, ale niestety, przed zmrokiem nie udało się jej odnaleźć. Akcja znów ruszy rano.

To był dramatyczny wyścig z czasem. Kilkadziesiąt osób przez ponad pięć godzin w nocy szukało zaginionej mieszkanki Nowego Sącza. 67-latka mieszka na osiedlu Poręba Mała i właśnie tam po raz ostatni była widziana. Przez kilka godzin szukali jej policjanci, goprowcy, strażacy i ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz.

- Była godzina 21.36, jak zostaliśmy postawieni na równe nogi. Do 2.30 szukaliśmy zaginionej kobiety. Niestety nie udało się jej odnaleźć. Jej życie może być zagrożone, tym bardziej, że noce są teraz bardzo mroźne – powiedział nam jeden z strażaków, który brał udział w poszukiwaniach.

Dzisiaj rano o godzinie ósmej trzydzieści poszukiwania w terenie zostały wznowione.

- To jest wyścig z czasem. Mam nadzieję, że mieszkanka Nowego Sącza odnajdzie się cała i zdrowa – dodaje strażak.

 - Osiedle Poręba Mała jest jednym z największych w Nowym Sączu. Sprawdzamy ten teren, ale także inne miejsca, w które mogła się udać zaginiona 67-latka. Poszukiwania są prowadzone na lądzie i z powietrza za pomocą dronów. Jest bardzo zimno, dlatego musimy działać bardzo szybko, bo życie mieszkanki Nowego Sącza jest zagrożone - wyjaśnia strażak. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RG, OSP Nowy Sącz – Biegonice)

Dramatyczny wyścig z czasem. Trwają poszukiwania mieszkanki Nowego Sącza
Policjanci, goprowcy, strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek, a także ratownicy z z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz przez wiele godzin szukali w nocy zaginionej mieszkanki Nowego Sącza. Poszukiwania zostały przerwane o drugiej trzydzieści w nocy, a dzisiaj rano znów zostały wznowione. Życie 67-letniej sądeczanki jest zagrożone.


Dziękujemy za przesłanie błędu