Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
20/02/2020 - 11:05

Policyjny pościg za kierowcą BMW. Stróże prawa dopadli go w Żeleźnikowej

Kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna został zatrzymany po 15 minutach w Żeleźnikowej Wielkiej. Pan Paweł przesłał nam kilkusekundowe nagranie, na którym widać, jak policja ściga kierowcę BMW.

W środę (19 lutego) przed godziną 20 na Sądecczyźnie rozegrały się sceny, jak z dobrego filmu kryminalnego. W Piwnicznej na ulicy Krakowskiej policjanci chcieli zatrzymać kierowcę BMW do rutynowej kontroli drogowej, ale z nieznanych powodów, mężczyzna nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg.

Kierowca BMW poruszał się drogą krajową numer 87 przez Rytro, Barcice, obwodnicę Starego Sącza, ulicę Węgierską i Biegonicką w Nowy Sączu. Wykonywał gwałtowne manewry i stwarzał zagrożenie dla innych kierowców.

- Został zatrzymany po około 15 minutach w miejscowości Żeleźnikowa Wielka – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna był trzeźwy.

Funkcjonariusze ustalają, dlaczego nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jednocześnie zwracają się z prośbą do świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają na jego temat jakąkolwiek wiedzę o kontakt z sądecką policją.

- Na wszelkie informacje czekamy pod numerami telefonów: 18 442 41 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego) lub pod numerem alarmowym 112 – apelują policjanci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna, Film p. PawełDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)