Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
20/11/2023 - 13:45

To co zrobili przed galerią w Nowym Sączu, nie mieści się w głowie. Ona wszystko nagrywała [FILM]

Zaczepili 14-letniego chłopca i zażądali od niego pieniędzy. Kiedy 16-latek szarpał pokrzywdzonego, jego koleżanka nagrywała całą sytuację i naśmiewała się z niej. Film trafił do sieci i odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Teraz o losie dwójki nieletnich mieszkańców Nowego Sącza zdecyduje sąd rodzinny.

13 listopada, około godziny szesnastej, w pobliżu jednej z galerii handlowych w Nowym Sączu 16-latek zaczepił przechodzącego obok budynku 14-letniego chłopca i zażądał od niego pieniędzy. Następnie przyparł go do ławki, a kiedy znalazł w jego odzieży portfel, wyciągnął z niego pieniądze. Całą sytuację nagrała koleżanka 16-latka, która widząc, co robi chłopak, nie zareagowała, a wręcz była tym rozbawiona. Film został opublikowany w sieci i odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

- 16-latek i jego 15-letnia koleżanka zgłosili się do komendy. Również rodzicie pokrzywdzonego przyszli poinformować policjantów o tym, co się stało i złożyć zawiadomienie – informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Zobacz też Tragiczne odkrycie w Nowym Sączu. Znaleźli go martwego. Nikt nie wie, co się stało

Mimo że nastolatek oddał pokrzywdzonemu skradzione pieniądze, młodzi mieszkańcy Nowego Sącza i tak będą musieli ponieść konsekwencje swoich czynów.

- W najbliższym czasie wszystkie materiały zgromadzone przez policjantów w toku prowadzonych czynności, zostaną przekazane do III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Sączu, który zdecyduje o dalszym losie nastolatków – dodaje policjantka. ([email protected] Fot. i Film Instagram Świat_news)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu