Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
07/01/2019 - 12:40

Koncert i życzenia noworoczne popłynęły z Muszyny

"I Have Nothing" z repertuaru Witney Houston w wykonaniu sądeczanki Martyny Kalety, a także najpiękniejsze arie z operetek w interpretacji solistów Doroty Laskowieckiej (sopran) i Tomasza Janczaka (tenor) znalazły się w programie koncertu noworocznego (6 stycznia) w Muszynie. Nie zabrakło życzeń i noworocznego toastu.

- Składam mieszkańcom, gościom i turystom odwiedzającym Muszynę zdrowia, obfitości i samych sukcesów w nowym 2019. Aby wypełniało go pasmo sukcesów.  – mówił składając życzenia noworoczne Włodzimierz Tokarczyk, zastępca burmistrza. -Życzę odważnych i mądrych decyzji, spokoju, satysfakcji oraz prawdziwych przyjaciół. Niech każdy dzień przynosi nadzieję na lepszą przyszłość, niech towarzyszy wam uśmiech!"

Koncerty noworoczne w Muszynie, wzorem filharmoników wiedeńskich stały się już tradycją.

W tym roku wydarzenie odbyło się 6 stycznia, a zaproszonymi gośćmi byli młodziutka, utalentowana sądeczanka, wokalistka Martyna Kaleta, a także Dorota Laskowiecka (sopran) i Tomasz Janczak (tenor).

W ich wykonaniu licznie zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej, usłyszeli najpiękniejsze arie z oper i operetek, a także musicali i inne, znane utwory. Artystom towarzyszyła Orkiestra Reprezentacyjna Staży Granicznej pod batutą ppłk Leszka Mieczkowskiego. Gospodynią wydarzenia była Izabela Bajorek, dyrektor MGOK.

Na koncert noworoczny zaprosili: burmistrz Miasta i Gminy i MGOK w Muszynie.

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)