Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
28/01/2019 - 12:50

Tłocznia Maurera podbija Europę. Łącki producent soków wkracza na salony

Jeśli reklamować swój projekt w Polsce południowo-wschodniej, to tylko w Rzeszowie. Jeśli pokazać go światu, to podczas Targów Wschodnich, które stanowią integralna część prestiżowej międzynarodowej konferencji Forum Europa Ukraina organizowanej przez Instytut Studiów Wschodnich. Łącka firma Tłocznia Maurera z sukcesem wykorzystała swoja szansę.

Idea Targów Wschodnich, które w tym roku w Rzeszowie odbyły się po raz trzeci, nawiązuje do organizowanych w latach 1921 - 1939 wystaw polskiego i zagranicznego przemysłu. Przedwojenne targi promowały ekspansję gospodarczą i odgrywały doniosłą rolę w międzynarodowym ruchu handlowym.

Czytaj też Nowe przedsięwzięcie Zygmunta Berdychowskiego. Tym razem w Rzeszowie

Z roku na rok ta wystawiennicza impreza zyskuje na popularności i przyciąga coraz więcej firm. - Podczas pierwszych targów mieliśmy niespełna 60 wystawców, a teraz jest ponad 120 przedsiębiorców, którzy tu w Rzeszowie chcieli się zaprezentować - mówi Jerzy Bochyński, prezes Instytutu Studiów Wschodnich.  

Targi Wschodnie to nie tylko możliwością przedstawienia flagowych produktów i regionalnych atrakcji, ale także niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń. Wystawcy szczególnie cenią sobie możliwość osobistego nawiązania kontaktów w kameralnym gronie.

W tym roku podczas Targów Wschodnich zaprezentował się łącki producent soków Tłocznia Maurera i od razu firma zdobyła nagrodę, pierwsze miejsce w konkursie na najładniejsze stoisko.   

Stoisko na targach to wizytówka, promocja w pigułce. Musi mieć to coś, żeby przyciągnąć uwagę odwiedzających, a najlepiej zatrzymać ja na dłużej – można było usłyszeć podczas konkursowej prezentacji wystawcy z Łącka.

- Stoisko jest swoistym ambasadorem filozofii firmy, jej produktów, ludzi, którzy ją tworzą. Tak właśnie jest w przypadku zdobywcy pierwszego miejsca Tłoczni Maurer. Stoisko łąckiej firmy zdobyło uznanie dzięki swojej niepowtarzalności, a przede wszystkim akcentom na naturę, naturalność i ekologiczny sposób ekspozycji oferty.

Wszystkie soki Maurera - owocowe i te warzywne - produkowane są w tradycyjnej tłoczni, przy zachowaniu odpowiedniej temperatury oraz bez stosowania konserwantów, wody czy dodatku cukru. Dużym zainteresowaniem cieszą się również naturalne soki kiszone, na przykład z buraków, marchewek, także syropy, wina, destylaty oraz cydr.

[email protected] fot. forum-ekonomiczne.plDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)