Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
18/12/2018 - 14:40

Sądeczanka wyróżniona za przedsiębiorczość

Lidia Kantor - Prezes firmy Inventum Sp. z o.o. otrzymała w Warszawie w dniu 13 grudnia 2018r. na Gali „100 Kobiet Biznesu” wyróżnienie za zajęcie 14 -tego miejsca w kategorii Firmy zarządzane przez Kobiety z przychodem ze sprzedaży poniżej 50 mln.

Serdecznie gratulujemy! Pani Kantor prowadzi firmę od początku jej powstania należy również do grona właścicieli. Główna siedziba firmy mieści się na ulicy Mikołaja Reja 20A w Nowym Sączu. Firma zajmuje się usługami szkoleniowymi oraz realizacją projektów UE w szczególności dotyczących aktywizacji zawodowej. 

Wartość  firmy Inventum rośnie co roku dwukrotnie - obecnie jest to jedna z największych firm szkoleniowych w Małopolsce, a sama Pani Prezes działa na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych - w tym szczególności bliska jest jej aktywizacja kobiet. To już druga nagroda w tym roku. Przypomnijmy iż na początku roku firma Inventum otrzymała Małopolską nagrodę rynku pracy w kategorii - Firma przyjazna rodzinie.

 - Bardzo cenię sobie współpracę z moimi pracownikami, każda osoba pracująca u nas jest fantastyczna, ciekawa i ma dużo do powiedzenia. Szczególnie jednak cenię mamy które potrafią godzić życie zawodowe z życiem domowym – wymaga to od każdej z nas sporego wysiłku - mówi Pani Prezes Lidia Kantor

Firma Inventum szczególny nacisk kładzie na stabilność zatrudnienia oraz miłą atmosferę w pracy opartą na otwartej współpracy zarządu z pracownikami. Firma posiada nieskazitelną opinię na rynku pracy, poprzez dotrzymywania terminów realizacji, jakości świadczonych usług a przede wszystkim terminowości rozliczeń.  Przekłada się to na nie lada sukcesy do których należą m. in. realizacje dla Urzędów Marszałkowskich, Wojewódzkich Urzędów Pracy, Uczelni Wyższych oraz Partnerów biznesowych. W najbliższych latach nadal będziemy obserwować rozwój firmy …

Materiał sponsorowany.

Sądeczanka wyróżniona za przedsiębiorczość
Lidia Kantor - Prezes firmy Inventum Sp. z o.o.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020