Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
05/03/2016 - 17:25

Nowy Sącz: Zamiast robić, będą malować drogi, można zarobić!

Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na wykonanie oznakowania poziomego na miejskich drogach. Termin składania ofert mija 21 marca a potem MZD będzie wymagało pełnej dyspozycyjności, 24 godziny na dobę. Czy to oznacza, że w przeciwieństwie do usuwania dziur oznakowanie dróg będzie robione w godzinach innych niż szczytowe?

Zakres robót obejmuje: wykonanie i odnowienie oznakowania poziomego cienkowarstwowego, grubowarstwowego, starcie zbędnego oznakowania, trasowanie na terenie miasta Nowego Sącza.

Jakie wymogi musi spełniać starający się o zlecenie? - Pod uwagę będą brane oferty wykonawców dysponujących osobami zdolnymi do wykonania zamówienia tj.: -uprawnionych do sprawowania funkcji: kierownik budowy robót drogowych- posiadający uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie o których mowa w ustawie Prawo budowlane oraz legitymujący się dokumentami potwierdzającymi przynależność do właściwej izby samorządu zawodowego- 1 osoba, -osobą odpowiedzialną za realizację oznakowania poziomego dostępną dla Zamawiającego pod telefonem przez 24 godz.- 1 osoba, -osobami uprawnionymi do kierowania ruchem- co najmniej 2 osoby posiadające wymagane prawem kwalifikacje, -operator malowarki- co najmniej 2 osoby posiadające wymagane prawem kwalifikacje do obsługi sprzętu do poziomego oznakowania dróg z doświadczeniem w wykonaniu oznakowania poziomego na powierzchni malowania co najmniej 5 000 metrów - wyjaśnia szczegółowo MZD.

ES e.stachura@sadeczanin.info

Fot. ilustracyjne: sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu